Hakkımızda

Hikayemiz:
Pidex’in hikayesi 1937 yılında Antalya’nın eski semtlerinden Şarampol’de başlar.
“Meşhur Fırıncı Hüseyin” olarak tanınan dedemizin “Ülker Pide Ve Simit Fırını” adıyla kurduğu küçük işletme kısa sürede Antalyalıların sevgisini kazanmış, 38 yıl boyunca Şarampol semtinden ilk günkü heyecanı yitirmeden hizmet vermiştir.

 

2.Kuşağın katkısı:
2. Kuşak olarak “Babamız Lütfi ÜLKER” tarafından da işletilen “Ülker Pide Ve Simit Fırını”; 1985 yılında eski Antalyalıların “Saray Sineması” olarak bildiği şimdiki adıyla “Plaza 2000” civarına taşınarak 3. Kuşağı’da işe dahil etmiş ve 17 yıl boyunca bu semtten hizmet vermiştir.

3.Kuşağın katkısı:
3.Kuşağın işe dahil olmasıyla pide, lavaş, gobit gibi çeşitlerin üretiminde artışa gidilmiş, bu ürünlerdeki başarısı ile “Ülker Pide Ve Simit Fırını” Antalya’nın markası olmayı başarmıştır.

Ülker Plaza’ya geçiş:
Gelişen teknoloji büyüyen iş hacmi 3.Kuşak kardeşleri yeni yatırıma yöneltmiş, 2002 yılında temeli atılan ve yapımı altı yıl süren 5000m2 alana sahip hijyenik ve konforlu ÜLKER PLAZA’yı Antalyalıların hizmetine açmalarını sağlamıştır.

PİDEX markasıyla gelen yeni ürün ve hizmetlerimiz:
Bu tesis ile çağa ayak uyduran 3.Kuşak kardeşler geniş yelpazade üretim ve konforu sunan bir işletme oluşturmuş ve yeni markası olan PİDEX adıyla isimlendirilmiştir.
Pidex’de; Pastaneden restorana, unlu mamullerden lokantaya, toplantı alanından ızgara kebap salonuna kadar her alanda yüksek kalitede hizmet ve ürün sunulmaktadır.
Seçkin personeli ile güler yüzlü hizmeti bir ata geleneği olarak uygulamaya devam eden Pidex’de siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınmaktadır.

Şubeleşme:
2013 yılında PİDEX PLUS markasıyla şubeleşmenin ilk adımı atılmış, Meydan semtinde yeni bir şube yatırımı da gerçekleştirilmiştir.
Pidex ürünlerini daha çok noktadan Antalyalılara sunmaya devam için çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurum Yapısı:
Şu anda Pidex Unlu Mamulleri 3. kuşaktan Murat ve Hüseyin Ülger kardeşler tarafından yönetilmektedir.
Bu vesile ile Babamız Lütfi Ülger ve amcamız Yetkin Ülger’in bize bıraktığı bu mesleği en iyi şekilde devam ettirdiğimizi düşünerek, teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunmayı bir borç biliyoruz.
Antalyalı olarak siz değerli müşterilerimize ve meslektaşlarımıza hizmet vermekten gurur duymaktayız.
Siz müşterilerimizin katkı ve önerileriyle daha iyi olmak için çalışıyoruz.

4.Kuşağın katkısı:
Pidex’de aile geleneğinin devamı ve Antalya’nın markasını yaşatma çalışmaları devam etmektedir…

Vizyon & Misyon

1937 Yılından bu yana güler yüzlü kaliteli hijyenik ve dürüst hizmeti bir görev bilmiş olan işletmemiz yılların getirdiği tecrübe ve birikimle gelecek kuşaklarında bu birikimi bırakmak için çabalamaktadır. Her yeni açılan şube her yeni yapılan yenilikte milletimizi düşünerek daha kaliteli hizmet ve anlayışı benimseyerek her daim var sizler için çalışmaktadır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak günümüz koşullarında bile en kaliteli hizmeti benimsemiş olan firmamız önümüzdeki yıl hedeflerinde yeni şubeler açarak devam etmek amacındadır.